muayene teşhis tedavi

MUAYENE TEŞHİS TEDAVİ ;

Kliniğimizde kedi ve köpek başta olmak üzere tüm evcil hayvanlarınızın sağlık sorunlarını gidermek ve ihtiyaçlarını karşılamak için hizmet vermekteyiz.


labaratuvar
labaratuvar

LABORATUVAR ;

Kliniğimizde donanımlı bir laboratuar ünitesi bulunmaktadır.

- Kan Analizi
- Deri Muayenesi
- Dışkı Tahlilleri
- İdrar Tahlilleri


röntgen

RÖNTGEN ;

Kliniğimizde bulunan röntgen cihazıyla gerekli durumlarda teşhise yardımcı olmak amacıyla radyografi çekilmektedir.


ekg
ekg

EKG ;

Kalp ritm bozukluklarının nedenlerinin belirlenebilmesi ve tedavi nin sağlanabilmesi için kliniğimizde EKG kullanılmaktadır.


operasyonlar

OPERASYONLAR ;

Kliniğimizde tüm cerrahi operasyonlar donanımlı ameliyathane koşullarında yapılmaktadır.Operasyon öncesi kan ve idrar tahlili ,EKG ve benzeri testler yapılarak hastanın fiziki durumu değerlendirilir.


diş bakımı

DİŞ BAKIMI ;

Can dostlarımızın diş sağlığı çok önemlidir.Buradaki enfeksiyonlar kolaylıkla kalp böbrek akciğer ve diğer organlara yerleşebilir.Ağız ve diş sağlığıyla ilgili uygulamalar kliniğimizde yapılmaktadır.


operasyonlar

MİKROÇİP UYGULAMA ;

Mikroçip implantasyonu ile petleriniz dünyanın her yerinde tanınan kalıcı bir kimlik sahibi olurlar.Köpek ve kedilerin deri altına aşı uygulamasına benzer şekilde yerleştirilir.AB ülkelerine gidecek olan petlerin mikroçip taşıması gereklidir.


aşılama

AŞILAMA ;

Küçük dostlarımızı viral ve paraziter hastalıklara karşı korumak için aşılama uygulamasına çok önem vermekteyiz.Aşı randevularınız hasta takip programıyla bir gün önceden size bildirilir.


traş banyo

TRAŞ BANYO ;

Kliniğimizde traş banyo ve tarama işlemleri randevu ile yapılmaktadır.


Veritaban1 ile bağlantı kurulamad1 : Access denied for user 'kittypup_kpvkdb'@'localhost' to database 'kittypup_kpvkdb'